Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

żarówki led

Żarówki

Żarówki LED

Dom, biuro, pomieszczenia w budynkach użyteczności publicznej — światło potrzebne jest wszędzie. Trudno nam obecnie nawet wyobrazić sobie świat bez praktycznych i wygodnych żarówek, dzięki którym dostęp do światła jest na wyciągnięcie ręki. I to dosłownie, bo przecież wystarczy sięgnąć do przełącznika.

Żarówka LED — moc, oszczędność i wytrzymałość przez długi czas

Tradycyjne świetlówki, niegdyś powszechnie stosowane, dziś tracą czołową pozycję w rankingach popularności na rzecz swoich nowocześniejszych następczyń — żarówek LED. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu żarówki ledowe mają imponującą liczbę zalet w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Przede wszystkim lampy LED zużywają znacznie mniej energii niż standardowe żarówki, co w sposób istotny wpływa na obniżenie rachunków (a to jest, zwłaszcza w trudnych ekonomicznie czasach, argument nie do przebicia). Poza tym są odporne na wstrząsy i uszkodzenia, a więc trwałe. Co więcej, diody LED — wykorzystujące zjawisko elektroluminescencji, dzięki któremu przepływający prąd bezpośrednio ulega przekształceniu w światło — sprawiają, że żarówka się nie nagrzewa, a strumień świetlny jest mocny od momentu jej zaświecenia. Żarówki LED nie zawierają rtęci i przyczyniają się do zmniejszenia emisji ciepła, co czyni je proekologicznym rozwiązaniem.

Wybierz odpowiednią dla siebie żarówkę LED

Wybierając żarówkę, musisz zasięgnąć informacji na temat kilku istotnych aspektów dotyczących produktów oświetleniowych, np. sprawdzić, jaka moc żarówki LED i rodzaj gwintu będą optymalne dla danego pomieszczenia lub na jaką barwę światła się zdecydować. Barwy światła są różne i mają indywidualną moc, abyś dostosował źródło światła do swoich potrzeb. Żarówki o ciepłej barwie światła najlepiej sprawdzą się w miejscach, w których odpoczywamy i pomieszczeniach mieszkalnych, natomiast w przestrzeni przeznaczonej do pracy, dobrą opcją będą żarówki emitujące naturalne podobne do tradycyjnego oświetlenia lub zimne światło. W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment żarówek LED E27, czyli z jednym z najbardziej uniwersalnych gwintów. Oferujemy ledowe żarówki produkty doskonałej jakości, których cechami charakterystycznymi są wysoka klasa efektywności energetycznej i długa żywotność. Istotne jest też to, że z naszymi produktami nie doświadczysz uciążliwego migotania. To pewne źródła światła, doceniane przez naszych klientów.

Z żarówkami LED możesz więcej. Energooszczędne o różnych kształtach będą idealnym wyborem w lampach, sufitach podwieszanych i innych urządzeniach, ciesząc mocą i barwą światła. Oszczędzaj energię elektryczną i ciesz się z długiego czasu pracy żarówek z naszej oferty.

Żarówki ledowe od Led Click

Chcesz zainwestować w oświetlenie LED? Doskonale! Nasze żarówki LED E27 spełnią Twoje oczekiwania! A jeśli masz wątpliwości dotyczące jakiegokolwiek aspektu specyfikacji produktu, skontaktuj się z nami! Pobór mocy, barwa światła, rodzaje gwintów — odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl