Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Lampy uliczne

Lampy uliczne LED - nowoczesne oświetlenie uliczne

Nowoczesne rozwiązania wkraczają także w sferę oświetlenia ulicznego. Oprawa uliczna - jaką jest lampa LED, powoli wypiera stosowane do tej pory lampy uliczne sodowe. Dlatego z powodzeniem możemy zaoferować energooszczędne lampy LED do stosowania przy alejkach, uliczkach, podjazdach na prywatnych posesjach czy to w przestrzeniach publicznych. To alternatywny wybór dla tradycyjnych lamp sodowych, który odpowiada nowoczesnym rozwiązaniom. 

Oprawy uliczne LED solarne to przede wszystkim zauważalna oszczędność na rachunkach za prąd. Inwestycja, jaka musisz ponieść to jedynie koszt zakupu lampy! Oświetlenie uliczne solarne LED to także dużo większa wydajność w porównaniu z tradycyjnymi oprawami sodowymi i brak straty mocy.

Lampy uliczne LED solarne są narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, dlatego też oferowane przez nas lampy są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, dających gwarancję szczelności (klasa ochronności: IP65 czy IP67) i zapewniającą odporność przed pyłem czy kurzem. Odporne na warunki atmosferyczne latarnie solarne zapewniają bezpieczeństwo i długoletnie, bezproblemowe użytkowanie. Dołącz do setek naszych klientów, którzy poznali ich zalety.

Lampy solarne uliczne - zastosowanie do oświetlania po zmierzchu:

- chodników,

- dróg,

- alejek dla pieszych,

- parkingów,

- oświetlenie ścieżek rowerowych,

- placów,

- podjazdów,

- podwórek,

- placów zabaw i rozrywki,

- obiektów sportowych,

- ogrodów.

Solarne lampy uliczne LED i lampy solarne uliczne LED

Stosowana technologia LED w kategorii lampy uliczne to niezawodne rozwiązanie na oświetlenie terenu. Dodatkowo zastosowanie paneli solarnych daje wiele możliwości aranżacji i doświetlenia terenu, którego do tej pory nie można było wyposażyć w lampy (brak źródła prądu). Lampy solarne LED jako oświetlenie uliczne, podjazdów i ogrodów to:

  • brak straty energii- cała energia przetwarzana jest na światło, co daje dużą energooszczędność,
  • tańsze koszty utrzymania,
  • przyjazna dla oka barwa, zbliżona do naturalnego,
  • długa żywotność,
  • ekologiczne rozwiązanie.

Oprawy uliczne LED

Dostępne w naszej ofercie lampy uliczne LED to różnorodność kształtów i mocy generowanego światła. Dlatego też mamy pewność, że u nas znajdziesz odpowiednie oprawy drogowe do własnej posesji. W sprzedaży posiadamy także oświetlenie uliczne LED ze wbudowanym czujnikiem ruchu. Dzięki temu oświetlenie Twojej przestrzeni staje się w pełni automatyczne. Czujnik ruchu i czujnik zmierzchu jakie posiadają wybrane modele, dają dodatkowe możliwości. 

Zapraszamy się do zapoznania się z asortymentem lamp drogowych w tym lamp ulicznych solarnych LED. W razie problemów z wyborem zachęcamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl